







3 096 ₴
Стілець Вега світлий горіх Неаполь N-22 AMF
У розважальних закладах дуже важливо надавати клієнтам усі можливі зручності, щоб вони могли не відволікаючись насолоджуватися тим, що відбувається, обстановкою, спілкуванням і атмосферою. Предмети меблів, а саме – стільці — перші кандидати на задоволення потреби відвідувачів в комфорті. Стілець Вега оснащений не тільки м'яким сидінням, але і спинкою, що дозволяє розслабити всі м'язи і по-справжньому відпочити. А колірні рішення, використані в його дизайні, можна вдало використовувати, вписуючи стілець в інтер'єр. Шляхетний, але в той же час яскравий колір може підкреслити темні інтер'єри, так і створити приємний контраст в світлих.
Дана модифікація стільця Вега має ніжки з масиву бука. Сидіння і спинка м'які, мають рівну і гладку текстуру. На спинці стільця є дерев'яна поперечина, яка забезпечує зручне і комфортне переміщення стільця.
Дерев'яні конструкції кольору світлий горіх підходять для всіх приміщень. Сам матеріал має велику палітру кольорів, але саме світлий (трохи темніше білого, швидше кавово-молочний) підкреслює об'ємність приміщення, візуально роблячи кімнату світліше. Яскраві кольори оббивки або антуражу підкреслять вишуканість меблів, обрамленої в світлий горіх. У такому приміщенні завжди піднімається настрій і хочеться творити великі справи.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 570 мм
Ширина - 420 мм
Висота - 910 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
Необхідний регулярний догляд – обробка пилососом, вологе протирання. При необхідності можливе застосування мильних розчинів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 910 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 570 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 8 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 420 мм |