







2 678 ₴
Стілець Стар AMF
Червоний колір асоціюється у нас з пристрастю, яка неодмінно повинна бути присутня в ресторані або барі. Оформляючи інтер'єр такого розважального закладу у відтінках червоного – бордових, рожевих, червоних – ви зробите вдалий вибір і підкреслите загадковість атмосфери. Прості предмети меблів теж не повинні залишатися осторонь. Навпаки, їх можна використовувати як досить ефектні декоративні деталі. Наприклад, стілець Стар в інтер'єрі, побудованому на відтінках червоного, буде виглядати відмінним акцентом. Також він стане відмінним контрастним елементом у білих, синіх, темних інтер'єрах. Крім іншого, стілець дуже зручний – він оснащений м'якими сидінням і спинкою.
Класичним кольором дерев'яних елементів меблів для вітальні є венге. Темний, насичений, густий колір підходить і для обрамлення м'яких меблів для виготовлення каркаса. Класично виглядає в світлому приміщенні, створюючи благородний контраст. При штучному освітленні насиченість кольору підкреслює масивність і грунтовність конструкцій. Шикарно дерев'яні елементи кольору венге виглядають на м'яких меблів в сукупності з яскравими тканинами і шкірою.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувача та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпека матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона;
- матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протирання.
Шкірзамінник Неаполь чудово виглядає у виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 580 мм
Ширина - 430 мм
Висота - 910 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
Виробу потрібен мінімальний догляд – суха і волога обробка. Можна використовувати мильні розчини або миючі засоби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 910 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 580 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 8 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 430 мм |