





2 988 ₴
Стілець Хіт темний горіх Мадрас тютюн AMF
Стиль, немов одягнений у фрак, вражає уяву своєю аристократичністю і вишуканістю. Висока спинка, що повторює вигини вашої спини і найм'якіше сидіння зроблять відпочинок у закладі ще більш приємним.
Колірне оформлення також відрізняється елегантністю і респектабельністю. Подібні відтінки ви можете виявити в обробці дорогих меблів. Глибокий коричневий колір з проблисками червонуватих або сірих відтінків, закохує в себе раз і назавжди. Насиченість і природність кольору стільця Хіт дозволяє розмістити його в приміщенні будь-якого дизайну. Він хороший як в класичних інтер'єрах, так і в менш традиційних.
Що особливо радує, стілець прослужить вам не один рік, продовжуючи радувати благородної «зовнішністю» і функціональністю.
Колір дерева Горіх меблевої продукції використовується дуже часто. Це коричневий колір з червонуватим або сірим відтінком. Часто на дерев'яних елементах меблів промальовуються витіюваті темні прожилки на тлі основного кольору. Можна сказати, що виробам кольору горіх характерна глибина і насиченість. За тональностям колір горіх поділяється на червоний, світлий, золотистий і темний, все залежить від породи дерев. Часто застосовується для обладнання офісів та житлових приміщень.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 50 000 циклів
Щільність: 460 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Матеріал колекції Мадрас має середньозернисту фактуру натуральної шкіри, з глянцевою поверхнею різних забарвлень.
Верхній шар виготовлений з якісного, високотехнологічного поліуретану, пористість якого дозволяє матеріалу дихати, робить його теплим і приємним, оксамитовим на дотик.
Колекція включає кілька кольорів, які добре поєднуються з будь-якими інтер'єрами і дозволяють використовувати матеріал в якості тканини-компаньйона до натуральної шкірі.
Шкірозамінник Мадрас володіє такими незаперечними перевагами, як: висока міцність, безпека, благородний зовнішній вигляд, який довго залишається незмінною навіть при активній експлуатації, високу схожість з натуральними аналогами, стійкість до вигорання і стирання, простота в догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 640 мм
Ширина - 460 мм
Висота - 1000 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.1 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 640 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 460 мм |