







2 786 ₴
Стілець Стар AMF
Червоний колір асоціюється у нас з пристрастю, яка неодмінно повинна бути присутня в ресторані або барі. Оформляючи інтер'єр такого розважального закладу у відтінках червоного – бордових, рожевих, червоних – ви зробите вдалий вибір і підкреслите загадковість атмосфери. Прості предмети меблів теж не повинні залишатися осторонь. Навпаки, їх можна використовувати як досить ефектні декоративні деталі. Наприклад, стілець Стар в інтер'єрі, побудованому на відтінках червоного, буде виглядати відмінним акцентом. Також він стане відмінним контрастним елементом у білих, синіх, темних інтер'єрах. Крім іншого, стілець дуже зручний – він оснащений м'якими сидінням і спинкою.
Колір дерева Горіх меблевої продукції використовується дуже часто. Це коричневий колір з червонуватим або сірим відтінком. Часто на дерев'яних елементах меблів промальовуються витіюваті темні прожилки на тлі основного кольору. Можна сказати, що виробам кольору горіх характерна глибина і насиченість. За тональностям колір горіх поділяється на червоний, світлий, золотистий і темний, все залежить від породи дерев. Часто застосовується для обладнання офісів та житлових приміщень.
Зносо-стійкість по тесту Martindale: 50 000 циклів
Щільність: 460 г/м2
Склад: Особа: 100% ПУ, Підстава: 75% ПЕМ, 25% ХЛ
Матеріал колекції Мадрас має середньозернисту фактуру натуральної шкіри, з глянцевою поверхнею різних забарвлень.
Верхній шар виготовлений з якісного, високотехнологічного поліуретану, пористість якого дозволяє матеріалу дихати, робить його теплим і приємним, оксамитовим на дотик.
Колекція включає кілька кольорів, які добре поєднуються з будь-якими інтер'єрами і дозволяють використовувати матеріал в якості тканини-компаньйона до натуральної шкірі.
Шкірозамінник Мадрас володіє такими незаперечними перевагами, як: висока міцність, безпека, благородний зовнішній вигляд, який довго залишається незмінною навіть при активній експлуатації, високу схожість з натуральними аналогами, стійкість до вигорання і стирання, простота в догляді.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 580 мм
Ширина - 430 мм
Висота - 910 мм
Висота від підлоги до сидіння - 490 мм
Виробу потрібен мінімальний догляд – суха і волога обробка. Можна використовувати мильні розчини або миючі засоби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 910 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Глубина стула | 580 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 8 шт |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 430 мм |