




8 971 ₴
Стілець Віденський-1, масив бука (A-1840, ПМК), колір Вишня AMF
Віденський стілець перетворить будь-яке приміщення в вишуканий аристократичний зал. Високі стрункі ніжки надають стільця оригінальність і елегантність, класичну стриманість і сучасність. «Подвійна» спинка – єдино можлива в такій моделі стільця, інша тут вже немислима.
Він не тільки красивий, але також дуже зручний. Кругле сидіння і щаблина на ніжках дозволяють з комфортом розташуватися на цьому стільці.
Дана модель виглядає елегантно і витончено, тому стане прикрасою будь-якого приміщення.
Відповідним кольором дерев'яних елементів для всіх приміщень у квартирі вважається колір вишня. Дарує спокійні позитивні емоції, добре підходить для дитячих кімнат і для передпокою. Колір вишня і не темний, і не світле, тому легко поєднується з іншими відтінками оббивки або інтер'єру. Дерев'яні елементи кольору вишня дуже зручні у побуті, пил на меблях такого кольору не кидається в очі, тому немає необхідності нескінченно робити прибирання.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 540 мм
Ширина - 410 мм
Висота - 890 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
Догляд за стільцем не складний. Він не боїться ультрафіолетових променів, що дозволяє розмішати в теплу пору року подібну меблі на літній веранді.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 540 мм |
| Кол-во изделий на паллете | 8 шт |
| Мoдель | Венский |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Особенности | Спинка |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 410 мм |