




1 393 ₴
Дуже стильний і незвичайний офісний табурет підійде для перспективних молодих людей, які цінують зовнішній вигляд і естетичну привабливість речей. Зручне кругле сидіння і "кран", який регулює висоту, роблять цей варіант максимально комфортним.
Дана модифікація табурета Грас виконана на стопках.
Вінілісшкіра — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар – волокниста основа, яка додає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпіровці. Основа може бути трикотажної, тканої або нетканій. Верхній шар – ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ в медичній практиці.
Вінілштучшкіра є зносостійким, зручним у догляді і комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкою, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика.
До достоїнств вінілісшкіри належать: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність і простота в догляді.
Глибина - 620 мм
Ширина - 620 мм
Висота - 410-520 мм
Витирати сидіння табурета можна губкою, змоченою в мильному розчині, після чого протирати вологе місце до сухості, бавовняною тканиною. Можна також користуватися спеціальними засобами для догляду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие откидного конференц-столика | Нет |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.7 кг |
| Высота сиденья стула | 41 см |
| Глубина стула | 62 см |
| Ширина стула | 62 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас, ножки | металл, пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Кол-во изделий на паллете | 30 шт |
| Мoдель | Грас |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |