






10 748 ₴
Стілець Віденський-3, масив бука (A-1230, ПМК), колір Венге AMF
Віденський стілець перетворить будь-яке приміщення в вишуканий аристократичний зал. Високі стрункі ніжки надають стільця оригінальність і елегантність, класичну стриманість і сучасність. «Подвійна» спинка – єдино можлива в такій моделі стільця, інша тут вже немислима.
Він не тільки красивий, але також дуже зручний. Кругле сидіння і щаблина на ніжках дозволяють з комфортом розташуватися на цьому стільці.
Дана модель виглядає елегантно і витончено, тому стане прикрасою будь-якого приміщення.
Класичним кольором дерев'яних елементів меблів для вітальні є венге. Темний, насичений, густий колір підходить і для обрамлення м'яких меблів для виготовлення корпусних. Класично виглядає в світлому приміщенні, створюючи благородний контраст. При штучному освітленні насиченість кольору підкреслює масивність і грунтовність конструкцій. Шикарно дерев'яні елементи кольору венге виглядають на м'яких меблів в сукупності з яскравими тканинами і шкірою.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 460 мм
Ширина - 460 мм
Висота - 860 мм
Висота від підлоги до сидіння - 460 мм
Догляд за стільцем не складний. Він не боїться ультрафіолетових променів, що дозволяє розмішати в теплу пору року подібну меблі на літній веранді.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 860 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Глубина стула | 460 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 8 шт |
| Мoдель | Венский |
| Максимальная нагрузка на изделие | 150 кг |
| Особенности | Спинка |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Форма сиденья | овальная |
| Ширина стула | 460 мм |