








1 557 ₴
Стілець Лучія DC-350 База метал бук/Світло-оливковий AMF
Стілець AMF Лучія DC-350 прекрасний варіант для будинку або закладу, стілець оригінальний і неймовірно комфортний. База виконана з міцного металу, пофарбованого під колір дерева. На ніжках є захист від подряпин, що означає, що цю модель можна сміливо використовувати в приміщеннях з будь-яким підлоговим покриттям. Сидіння і спинка виконані в єдиному кольорі та мають оригінальний дизайн. Закруглені форми і використання тканинної оббивки надають стільця не просто затишок, але і цікавий візуально приємний стиль.
Характеристики:
Розміри:
Глибина - 520 мм
Ширина - 450 мм
Висота - 850 мм
Висота від підлоги до сидіння - 470 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 850 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Глубина стула | 520 мм |
| Максимальная нагрузка на изделие | 120 кг |
| Форма сиденья | овальная |
| Ширина стула | 450 мм |