









2 256 ₴
Стілець обідній AMF Дуглас – це втілення стилю, вишуканого смаку і витонченості. Стілець з м'яким сидінням і спинкою ергономічної форми, має металеву вставку у верхній частині спинки, задні ніжки злегка відігнуті в бік для більшої стійкості. Каркас виготовлений з масиву буку, покрита лаком, що не тільки надає гарний відтінок, але і збільшує термін служби виробу і полегшує догляд за ним. Модель Дуглас прекрасно доповнить вашу столову зону, прикрасить обідній зал ресторану або кафе.
Витончений і лаконічний стілець Дуглас з масиву натурального дерева з м'яким сидінням, високою спинкою з зручною ергономікою і стильною металевою вставкою на планці головах. Ідеально підійде як для створення затишного домашнього інтер'єру, так і для оформлення обіднього залу кафе або ресторану в стилі модерн.
Характеристики:
Корпус
Сидіння
Розміри:
Глибина - 530 мм
Ширина - 450 мм
Висота - 1030 мм
Висота від підлоги до сидіння - 480 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | нестандартная |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.3 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 1030 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Глубина стула | 530 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 2 шт |
| Мoдель | Дуглас |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 450 мм |