









2 480 ₴
Стілець обідній Лестер СВ-2421YBH горіх темний/тканина коричневий AMF
Стілець AMF Лестер, безсумнівно, вишуканий фаворит обідньої зони. Стілець має сучасний дизайн, зручний і практичний. Виконаний з масиву буку, покрита лаком в кольорі темного горіха, що дуже красиво підкреслює структуру дерева, не мазкий, має довгий термін служби, легко і просто піддається прибирання. Сидіння м'яке – в основі фанера і шар ППУ, оббивка тканина. У моделі Лестер висока спинка з зручною ергономікою, в районі узголів'я є додатковий стильний елемент – це металева вставка, що відмінно підкреслює сучасність та універсальність даної моделі обідньої стільця. Прекрасний варіант для дому, кафе і ресторану.
Витончений і лаконічний стілець Лестер з масиву натурального дерева з м'яким сидінням, високою спинкою з зручною ергономікою і стильною металевою вставкою на планці головах. Ідеально підійде як для створення затишного домашнього інтер'єру, так і для оформлення обіднього залу кафе або ресторану в стилі модерн.
Корпус
• матеріал – масив натурального дерева (бук)
• покриття – лак
Сидіння
• матеріал – фанера, ППУ, оббивка - тканина
Розміри:
Висота виробу, мм: 1030
Ширина виробу, мм: 450
Глибина виробу, мм: 540
Ширина сидіння, мм: 400
Глибина сидіння, мм: 420
Висота від полу до сидіння, мм: 480
Висота спинки, мм: 570
Максимальне навантаження, кг: 120
Модифікація виробу: стілець Лестер
Вага виробу, кг: 7
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Ткань |
| Тип мебели | стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 1030 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1030 |
| Глубина | 540 |
| Ширина | 450 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина стула | 540 мм |
| Особенности | Спинка |
| Ширина стула | 450 мм |