



2 931 ₴
Стілець H-666 Signal - практичний, надійний і сучасний стілець на металевій основі. Його переваги перед дерев'яними меблями полягають в вогнестійкості, екологічності та надійній структурі. Цей виріб буде виглядати як новий довгі роки. Дизайн стільця продуманий так, що не вийде з моди і додасть особливого, сучасного вигляду і дому, і офісу.
Спинка і сидіння Signal Н-666 виготовлені з шкірозамінника, структурні, з простими, суворими лініями. М'яка частина декорована врізними тонкими лініями по всій поверхні. Спинка досить висока і зручна, в тому місці, де на неї спирається сидячий - трохи вигнута вперед для комфорту спини. Сидіння широке, підходить для людей з будь-якою комплекцією. Боки задрапіровані екошкірою. Ніжка хромована, стійка, з обтічними лініями.
Верх сидіння прикрашений невеликим напівкруглим вирізом і металевою перемичкою. Таке крісло - вдалий вибір не тільки для будинку, але і для роботи в офісі. Його престижно поставити навіть в кабінеті керівника.
Характеристики Стілець H-666 SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір оббивки на вибір: беж, чорний, сірий, білий.
Розміри:
Ширина стільця: 45 см
Глибина сидіння: 42 см
Висота стільця зі спинкою: 98 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый, Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 980 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 980 |