
14 956 ₴
Графічний дизайн, незвичайні асиметричні лінії комода Goya припадуть до душі людям, які віддають перевагу творчому, небанальному вирішенню в дизайні інтер'єру. Корпус виконаний у чорному матовому відтінку, фасад – у чорному глянці, також присутні вставки білого кольору. Комод складається з чотирьох містких ніш із дверцятами, які відкриваються вниз. Для відкривання використовується система push-click.
Комод Goya безперечно стане справжньою прикрасою Вашої вітальні!
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 170 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Цвет | Черный + белый |