
7 930 ₴
Комод LOGO II виконаний у строгому стилі без зайвих деталей. Він чудово виглядатиме в кімнаті, про дизайн якої можна сказати «стриманий шик». Комод має чотири великі відділення, він дуже місткий і дозволить зберігати в ньому багато речей.
Функціональність та вишуканий стиль комода Logo II, безперечно, підкорять Ваше серце!
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Доступні кольори:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 78 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Цвет | Белый/Черный |