





11 120 ₴
Комод з ДСП UNI/CAMA komoda Сama Meble
Комод UNI/CAMA від польського виробника корпусних меблів Cama характеризується чіткими, прямими лініями, правильними геометричними формами, відсутністю вигадливих деталей, строгістю екстер'єру. Він створений для таких стилів інтер'єру, як мінімалізм, конструктивізм, що додатково підкреслюється пропонованими варіантами комбінацій монохромних кольорів. У комоді два великих відділення праворуч і ліворуч і чотири невеликі висувні ящики по центру. Комод порадує Вас своєю стильністю і практичністю.
Характеристики:
Матеріал: ламінована ДСП;
Система відкривання - PUSH-CLICK.
Колір :
Розмір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 92 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Ширина комода | 132 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |