
11 232 ₴
Комод Viva – тридверний з відкритим відділенням, ідеальне рішення для стильного інтер'єру. Він дуже функціональний: ви можете поставити його на підлогу або закріпити на стіні. Комод по центру має відкрите відділення зі вставкою, що піднімається вгору, та закрите відділення з полицею всередині. З боків – глянсові двері з двома полицями у кожному відділенні.
У представленій моделі застосовується система відкривання Push-click - механізм, широко представлений у предметах меблів з фасадами без ручок, які мають великий попит і чудово і стильно виглядають у сучасних інтер'єрах. За допомогою нього ящики відкриваються та закриваються легким натисканням на фасад. Механізм працює плавно та безшумно, гарантуючи максимальний комфорт від використання комода.
Функціональність та вишуканий стиль комоду Viva, безперечно, підкорять Ваше серце!
Характеристики:
Два варіанти монтажу:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Цвет | Черный/Белый |