
32 889 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕНЕРА СЛОНИММЕБЕЛЬ
Шафа розпашна 4-х дверна для одягу з МДФ Венера ясен горіх Слониммебль виконена у класичному стилі.Включає шість елементів. Цей гарнітур подарує вашій спальні неповторний вигляд округлими формами та ніжною грою золотого декору. Кожен елемент дизайну гармонійно вписується в загальну композицію простору.Абсолютно усі комплектуючи дуже практичні і вмістки для багатьох речей одягу та будь яких супутних речей.
Справжня прикраса приміщення є дзеркала .Вони дуже зручно розташовані та надають приміщенню легкість та повітрянность
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 1839мм
- Висота: 2297мм
- Глибина: 620мм
– Колір: ясен.горіх
– Maтеріал корпус: ламіноване ДВП
– Матеріал фасади: плівка ламіноване МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | волнообразный |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2297 мм |
| Глубина шкафа | 620 мм |
| Ширина шкафа | 1839 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
| Тип шкафа | распашной |