
4 295 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕНЕРА СЛОНИММЕБЕЛЬ
Дзеркало настінне навісне в обрамлені з МДФ ясень горіх Венера Сhttps://lux-mebli.net/g35078129-modulna-spalnya-veneraлониммебель Спальня включає шість елементів. Цей гарнітур подарує вашій спальні неповторний вигляд округлими формами та ніжною грою золотого декору. Кожен елемент дизайну гармонійно вписується в загальну композицію простору.Абсолютно усі комплектуючи дуже практичні і вмістки для багатьох речей одягу та будь яких супутних речей.
Справжня прикраса приміщення є дзеркала .Вони дуже зручно розташовані та надають приміщенню легкість та повітрянность
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 891мм
- Висота: 931мм
- Глибина: 36 мм
– Колір: ясен горіх
– Maтеріал корпус: ДСП 16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Материал рамы | МДФ |
| Угол поворота | 80 град. |
| Форма | Фигурная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5000 г |
| Высота | 931 мм |
| Длина | 931 мм |
| Толщина | 36 мм |
| Ширина | 891 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |