
14 284 ₴
Крісло Butterfly Halmar м'яке і зручне крісло для відпочинку польської компанії Halmar (Халмар) на металевому каркасі. Сидіння і спинка виготовлені з приємною на дотик тканини. Каркас виконаний з хромованою стали. Можливість регулювання висоти сидіння, широка спинка і подушка на сидінні забезпечують додатковий комфорт.
Характеристики :
Матеріал каркас: сталь.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: різнокольоровий.
Розміри:
Глибина мм: 750
Ширина мм: 760
Висота стільця мм: 950
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Высота сидения | 43 см |
| Глубина | 75 см |
| Ширина | 76 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | сталь |
| Ножки | сталь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |