



10 658 ₴
Крісло Chester Halmar м'яке і зручне крісло для відпочинку польської компанії Halmar (Халмар) на дерев'яному каркасі з тканинною оббивкою в різноманітних кольорах оббивки та ножок.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: сірий, темно-сірий,темно- синій, бежевий.
Розміри:
Глибина мм: 850
Ширина мм: 670
Висота стільця мм: 1140
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 114 см |
| Высота сидения | 46 см |
| Глубина | 85 см |
| Ширина | 67 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Обивочный материал | Ткань |