



8 981 ₴
Крісло Cotto Halmar мягке і зручне крісло для відпочинку польської компанії Halmar (Халмар) на дерев'яному каркасі. Сидіння та спинка виготовлені з приємної на ощуп тканини. Широка спинка та зручне сидіння забезпечують додатковий комфорт.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: світло-сірий, темно-сірий, синій, бежевий.
Розміри:
Глибина мм: 760
Ширина мм: 730
Висота стільця мм: 990
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 99 см |
| Высота сидения | 43 см |
| Глубина | 76 см |
| Ширина | 73 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Обивочный материал | Ткань |