

1 831 ₴
Стілець H-733 Signal є незамінним предметом інтер'єру при створенні сучасного дизайну житлових будинків, ресторанів і кафе, кабінетів і приймалень офісних приміщень. В даний час, завдяки підвищеній міцності і зручності в обслуговуванні, металеві стільці набувають все більшого поширення і є альтернативною заміною традиційним виробам з дерева. Крім того, стільці з металу витримують кілька циклів розбирання і можуть бути схильні до вологої обробки, що дуже актуально для приміщень, на які накладаються особливі санітарні вимоги.
Характеристики Стілець H-733 SIGNAL :
Матеріал: метал фарбований, оббивка - тканина.
Колір:
Розміри:
Ширина стільця: 40 см
Глибина сидіння: 40 см
Висота стільця зі спинкою: 96 см
Висота ніжки: 48 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Алюминий, Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |