





3 115 ₴
Стілець H-790 Signal являє собою поєднання комфорту, надійності і доступної ціни. Він має заспокійливий темно-бежевий колір, який налаштовує на релаксацію. Стілець оснащений дуже міцним металевим каркасом, який витримує навіть людей із зайвою вагою.
H-790 оснащений гумовими накладками, які захистять підлогу від пошкоджень. Варто зауважити, що виробник використовує безпечний для середовища замінник шкіри, який буде дуже непросто відрізнити від справжньої шкіри. У разі виникнення плям на стільці його буде дуже просто відмити.
Стілець дуже ергономічний і повторює контури хребта, що запобігає появі проблем зі спиною. До стільця додається вся необхідна документація та інструкція по збірці.
Характеристики Стілець H-790 SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір оббивки на вибір: беж, білий, коричневий, сірий, чорний.
Розміри:
Ширина стільця: 43 см
Глибина сидіння: 42 см
Висота стільця зі спинкою: 101 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый, Коричневый, Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1010 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 1010 |