
от 25 092 ₴
Диван Атлас елегантний стильний атрибут, який виділяється вишуканістю, витонченістю і незвичністю форми.
Цей диван в строго витриманому стилі, без надмірностей, але зі своїми особливостями. Він об'єднує в собі сучасну форму і класичну простежку буфами, м'якість подушок сидіння і типово сучасні модернові ніжки. Витончені лінії дивана, витончені ніжки, невеликі підлокітники надають йому вишуканості.
Універсальність дивану Атлас дозволяє використовувати його і в готельно-ресторанному бізнесі.
Ця модифікація дивану Атлас оснащена механізмом трансформації "Французька розкладачка".

Розміри дивану Атлас:
Довжина: 1200/1360 мм
Глибина: 730 мм
Висота: 1000 мм
Розмір спального місця: 136 х 190 см
Стиль: Класика
Комплектація: без коробу для речей.
Каркас: Натуральне дерево: сосна. ДСП. ДВП.
Наповнення: Оббивочна тканина, Пінополіурітан: 5-ка, 2-ка, 1-ка, Пружинний блок.
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 73 |
| Длина дивана | 136 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Угол дивана | Нет |
| Цвет | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |