

47 259 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІРДЖІНІЯ СЛОНИММЕБЛЬ
Шафа - купе для одягу дводверна з МДФ Вірджінія Слониммебль Модульна система Вірджінія це яскравий приклад класичного модерну.Дизайн лаконічний і простий, сучасна і витончена фурнітура має якісну хромовану обробку і підкреслює його стриманий стиль. Функціональність забезпечують глибокі висувні ящики, місткий шафа-купе з дзеркальними дверима. Ліжко з м'яким узголів'ям дуже зручне і забезпечить комфортний отдих і сон.Меблі функцільні і відрізняютьс перевіреной якістью
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 1785мм
- Висота: 2258мм
- Глибина: 653мм
– Maтеріал корпус: МДФ(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: ДСП / МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 3 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Тип фасада шкафа | купе (раздвижной) |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Полки для белья | 6 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2258 мм |
| Глубина шкафа | 653 мм |
| Ширина шкафа | 178 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Декоративные элементы | металл |
| Корпус | МДФ |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
| Тип шкафа | купе |