

13 778 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІРДЖІНІЯ СЛОНИММЕБЛЬ
Комод з висувними шухлядами з МДФ Вірджінія Слониммебль Модульна система Вірджінія це яскравий приклад класичного модерну.Дизайн лаконічний і простий, сучасна і витончена фурнітура має якісну хромовану обробку і підкреслює його стриманий стиль. Функціональність забезпечують глибокі висувні ящики, місткий шафа-купе з дзеркальними дверима. Ліжко з м'яким узголів'ям дуже зручне і забезпечить комфортний отдих і сон.Меблі функцільні і відрізняютьс перевіреной якістью
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 832мм
- Висота: 832мм
- Глибина: 470мм
– Maтеріал корпус: МДФ(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: ДСП / МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 83 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления комода | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика с учетом зеркала | 832 |
| Высота столика с учетом столешницы | 832 |
| Глубина столика | 47 |
| Длина столика | 100 |
| Состояние | Нове |