

6 667 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІРДЖІНІЯ СЛОНИММЕБЕЛЬ
Тумба приліжкова з висувними шухлядами з МДФ Вірджінія Слониммебль Модульна система Вірджінія це яскравий приклад класичного модерну.Дизайн лаконічний і простий, сучасна і витончена фурнітура має якісну хромовану обробку і підкреслює його стриманий стиль. Функціональність забезпечують глибокі висувні ящики, місткий шафа-купе з дзеркальними дверима. Ліжко з м'яким узголів'ям дуже зручне і забезпечить комфортний отдих і сон.Меблі функцільні і відрізняютьс перевіреной якістью
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 600мм
- Висота: 532мм
- Глибина: 420мм
– Maтеріал корпус: МДФ(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: МДФ / ДСП 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 53 см |
| Глубина тумбы | 42 см |
| Ширина тумбы | 60 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления тумбы | |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Прикроватная |