
6 223 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІРДЖІНІЯ СЛОНИММЕБЕЛЬ
Дзеркало настінне в обрамленні з МДФ Вірджінія Слониммебель Модульна система Вірджінія це яскравий приклад класичного модерну.Дизайн лаконічний і простий, сучасна і витончена фурнітура має якісну хромовану обробку і підкреслює його стриманий стиль. Функціональність забезпечують глибокі висувні шухляди, містка шафа-купе з дзеркальними дверима. Ліжко з м'яким узголів'ям дуже зручне і забезпечить комфортний відпочинок та сон. Меблі функцільні і відрізняються перевіреною якістю
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 812мм
- Висота: 1000мм
- Глибина: 20мм
– Maтеріал корпус: МДФ(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: МДФ/ ДСП 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Материал рамы | МДФ |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Угол поворота | 90 град. |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3000 г |
| Высота | 1000 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 812 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Беж |