

34 223 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГАРДА СЛОНИММЕБЕЛЬ
Шафа розпашна для одягу 4-х дверна Гарда дуб каньон Слониммебель Спальний гарнітур в стилі Лофт з незвичайним колірним виконанням фасадів під фактуру состаренной корабельної деревини. Прості і нарочито грубі форми додають в інтер'єр брутальний затишок і витонченість натуральних відтінків. Зовнішні ручки відсутні і замінені на майстерну фрезерування, не менше зручну у використанні.Лаконічний зовнішній вигляд кожного елемента спальні «Гарда» володіє правильним розумінням простору і тонким почуттям композиції. Спокійні і розслаблюючі відтінки спальні припадуть до душі цінителям комфортного безтурботного відпочинку.
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 1465мм
- Висота: 2146мм
- Глибина: 586мм
– Maтеріал корпус: ДСП(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: ДСП ламіноване / ДСП16мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
-Колір:дуб каньон

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Полки для белья | 8 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 586 мм |
| Глубина шкафа | 2146 мм |
| Ширина шкафа | 1465 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
| Тип шкафа | распашной |