
5 629 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГАРДА СЛОНИММЕБЕЛЬ
Тумба приліжкова з висувною шухлядою Гарда сосна джексон Слониммебель Спальний гарнітур в стилі Лофт з незвичайним колірним виконанням фасадів під фактуру состаренной корабельної деревини. Прості і нарочито грубі форми додають в інтер'єр брутальний затишок і витонченість натуральних відтінків. Зовнішні ручки відсутні і замінені на майстерну фрезерування, не менше зручну у використанні.
Лаконічний зовнішній вигляд кожного елемента спальні «Гарда» володіє правильним розумінням простору і тонким почуттям композиції. Спокійні і розслаблюючі відтінки спальні припадуть до душі цінителям комфортного безтурботного відпочинку.
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 610мм
- Висота: 450мм
- Глибина: 386мм
– Maтеріал корпус: ДСП(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ДСП / МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
Колір:сосна джексон

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Ширина тумбы | 61 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления тумбы | |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Прикроватная |