
4 444 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГАРДА СЛОНИММЕБЕЛЬ
Дзеркало настінне навісне в обрамленні Гарда сосна джексон СлониммебельСпальний гарнітур в стилі Лофт з незвичайним колірним виконанням фасадів під фактуру состаренной корабельної деревини. Прості і нарочито грубі форми додають в інтер'єр брутальний затишок і витонченість натуральних відтінків. Зовнішні ручки відсутні і замінені на майстерну фрезерування, не менше зручну у використанні.
Лаконічний зовнішній вигляд кожного елемента спальні «Гарда» володіє правильним розумінням простору і тонким почуттям композиції. Спокійні і розслаблюючі відтінки спальні припадуть до душі цінителям комфортного безтурботного відпочинку.
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 1785мм
- Висота: 2258мм
- Глибина: 653мм
– Maтеріал корпус: МДФ(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
- Колір:сосна джексон

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Угол поворота | 90 град. |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5000 г |
| Высота | 600 мм |
| Длина | 1060 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал рамы | Ламинированное Дсп |
| Цвет | сосна джексон |