



4 581 ₴
Стілець Hals Signal - це сучасна інтерпретація всім знайомого елемента меблів. Металевий каркас обтягнутий чудовою тканиною з м'якою підкладкою, яка, на ряду з досить високою спинкою, збільшує комфорт користувача під час тривалого застілля. Форма стільця, а також м'які обводи його каркаса свідчать про приналежність даного стільця до напрямку конструктивізм, гармонійно поєднує в собі функціональність і мінімалістичний зовнішній вигляд.
Характеристики Стілець Hals SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - тканина
Колір:
Розміри:
Ширина стільця: 51 см
Глибина сидіння: 39 см
Висота стільця зі спинкою: 81 см
Висота ніжки: 49 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Высота стула с учетом спинки | 810 |