

3 574 ₴
Стілець Karl Signal створений для облаштування по-справжньому затишної і теплої вітальні. Дерев'яний каркас класично привітний і зручний. Висока спинка надає підтримку під час тривалих посиденьок, а м'яка оббивка доповнює образ виробу універсальними кольорами - сірий і зелений. Тканина дуже міцна і витримує не один рік експлуатації, продовжуючи радувати всіх Ваших гостей і членів сім'ї.
Характеристики Стілець Karl SIGNAL :
Матеріал: дерево, оббивка - тканина
Колір:
Розміри:
Ширина стільця: 49 см
Глибина сидіння: 41 см
Висота стільця зі спинкою: 77 см
Висота ніжки: 44 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Зеленый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 440 |
| Высота стула с учетом спинки | 770 |