





88 889 ₴
Спальня Джаміля 160 з 4-х дверною шафою горіх Слониммебель Классіческій інтер'єр спальні - це поєднання стилю, вишуканості, гармонії і розкоші.Меблі з багатою обробкою і кількість ефектних декоративних елементів - основні відмінності класичного стилю. Кожен предмет спального гарнітура або елемент дизайну гармонійно вписується в загальну композицію простору.спальня Джаміля - елітна і ексклюзивна спальня високої якості.
Вибираючи класичний дизайн спальні Джаміля ви підкреслюєте бездоганний смак і естетичність, а також створюєте затишну та комфортну атмосферу в спальні.
Спальня Джаміля 160 з 4-х дверною шафою горіхСлониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 4-ма дверцятами
Ккомод
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад - ламінованаМДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 2130мм
Ширина: 1819мм
Довжина: 2059мм
Шафа: Висота: 2341мм
Ширина: 2238 мм
Глибина: 598 мм;
Тумба: Висота: 466 мм
Ширина: 557 мм
Глибина: 436мм;
Комод: Висота: 850 мм
Ширина: 1100 мм
Глибина: 489мм;
Дзеркало:Висота:976мм;
Ширина : 936мм;
Глибина: 21 мм;
Колір-горіх

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 97 см |
| Ширина зеркала | 93 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 85 см |
| Глубина комода | 49 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 123 см |
| Длина кровати | 205 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 180 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 46 см |
| Глубина тумбы | 48 см |
| Ширина тумбы | 56 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 234 см |
| Глубина шкафа | 59 см |
| Ширина шкафа | 223 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | МДФ ламинированный |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Пуфик | 0 |