








4 421 ₴
Тумба приліжкова дерев'янна Т-3 Лев - зручна та практична приліжкова тумба, має прекрасний зовнішній вигляд і відмінну якість використовуваних матеріалів, незамінний атрибут будь-якої спальні. Оснащена двома висувними ящиками для зберігання, завдяки яким потрібні речі завжди будуть під рукою. Відмінно пасують до ліжок ТМ Лев.
Характеристики :
Матеріал: масив бука;
Розміри:
Різні варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЛЕВ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 36 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Прикроватная |