








8 841 ₴
Комод дерев'янний К-1 Лев - з масиву бука створений спеціально для цінителів натуральних та природніх меблів з екологічно чистих матеріалів. Зручний і практичний комод внесе елемент чистої природи і атмосферу тепла і затишку в Вашу спальню та неодмінно буде радувати Вас і дарувати Вам гарний настрій і здорове самопочуття. А три місткі висувні ящики дозволять розмістити все необхідне.
Характеристики :
Матеріал: масив бука;
Розміри:
Різні варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЛЕВ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 75 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип установки зеркала | 0 |
| Форма фасада | с выдвижными ящиками |