




170 964 ₴
Спальня Латіфа 180 з 6-ти дверною шафою білий СлониммебельСпальня Латіфа вражає своєю палацової красою, втіленням досконалості дизайну виконання. Набір включає в себе всі необхідні для спальні меблеві вироби, об'єднані єдиним колірним, декоративним рішенням.
Просторе, з високим узголів'ям ліжко, прикрашене витонченим, ажурним орнаментом, гармонійно поєднується з м'якою оббивкою спинок.За рахунок великих дзеркал, вишуканих, позолочених елементів прикрас, місткий шафа не обтяжує навколишній інтер'єр.Туалетний столик з дзеркалом і тумбочка, обрамлені вигадливим візерунком вражають, оригінальністю виконання ніжок, представлених незвичайною різьблений конструкцією. Подібний дизайн створює ефект легкості і повітрянності Якісні, розкішні, красиві речі не можуть коштувати дешево. Ціна на спальню Латіфа відповідає чудовому зовнішньому вигляду гарнітура і високій якості виконання.
Спальня Латіфа 180 з 6-ти дверною шафою білий Слониммебель входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Туалетний столік
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1660мм
Ширина: 2008мм
Довжина: 2200мм
Шафа: Висота: 2432мм
Ширина: 2901 мм
Глибина: 693 мм;
Тумба: Висота: 762 мм
Ширина: 708 мм
Глибина: 484 мм;
Туалетний стіл: Висота: 762 мм
Ширина: 1865 мм
Глибина: 484 мм;
Дзеркало:Висота:1240мм;
Ширина : 1270мм;
Колір-білий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 124 см |
| Ширина зеркала | 127 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 166 см |
| Длина кровати | 220 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 208 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 76 см |
| Глубина столика | 48 см |
| Длина столика | 186 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 76 см |
| Глубина тумбы | 48 см |
| Ширина тумбы | 70 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 243 см |
| Глубина шкафа | 69 см |
| Ширина шкафа | 290 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Да |
| Шкаф для одежды (распашной) | 6-ти дверный |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | МДФ ламинированный |
| Каркас кровати | МДФ |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |