








3 024 ₴
Стілець Kris дуб/бук SIGNAL має дуже темні, благородні тони і буде мати гарний вигляд у кав'ярнях, барах або навіть в маленьких ресторанчиках.
Стілець зроблений тільки з якісних матеріалів. Kris обшитий заменником шкіри і має дерев'яні ніжки. А сам стілець виготовлений з міцного поліпропілену. Також він має дуже малу вагу - майже 5 кілограм, і тому його легко переносити і транспортувати.
Модель дуже просто мити і чистити. Дизайнери постаралися, щоб стілець приносив тільки комфорт і задоволення. Ви сумніваєтеся в професійності фірми? Signal - компанія з європейським ім'ям, яка заснована в Польщі, і яка працює вже майже 25 років. Вона гарантує 100% якість і безпеку.
Характеристики Стілець Kris дуб/бук SIGNAL :
Матеріал:
Колір: сірий, чорний, світло-сірий, білий, жовтий (тільки в кольорі дуб).
Розміри:
Ширина стільця: 49 см
Глибина сидіння: 41 см
Висота стільця зі спинкою: 83 см
Висота ніжки: 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Желтый, Белый, Серый, Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | искусственная кожа |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Высота стула с учетом спинки | 830 |
| Спинка | полипропилен |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |