


2 729 ₴
Стілець Kris II SIGNAL - це саме те, що дозволить прикрасити Ваш будинок з належною часткою комфорту. Ковшоподібні каркас з м'яким сидінням підходить для користувачів різної комплекції. Висока спинка надасть підтримку під час тривалого застілля, а невелика вага виробу гарантує швидке його переміщення в потрібне місце кімнати.
Характеристики Стілець Kris II SIGNAL :
Матеріал:
Колір: білий+чорний, чорний, сірий+чорний.
Розміри:
Ширина стільця: 49 см
Глибина сидіння: 43 см
Висота стільця зі спинкою: 83 см
Висота ніжки: 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый, Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Высота стула с учетом спинки | 830 |