



138 814 ₴
Спальня Ніколь 180 з 6-ти дверною шафою горіх Слониммебель унікальний і красивий дизайн спальні "Ніколь" урізноманітніть ваш інтер'єр. Всі вироби мають дуже стильний і вишуканий вигляд, тому вони додадуть будь-якій кімнаті унікальності і дорожнечі. Всі комплектуючі елементи дуже практичні і функціональні, адже вони мають дуже зручне внутрішнє наповнення.Ніжний рослинний орнамент покритий золотою патінойізящно контрастує з основним тоном.
Дізайн спальні стилі справляє враження цілісного ансамблю. У ньому немає яскраво виражених зон і груп, весь простір ув'язується єдину концепцію. Ясність, умиротворення, гармонія - ось, що являє собою спальня
Спальня Ніколь 180 з 6-ти дверною шафою горіх Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Стол туалетний
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1190мм
Ширина: 2100мм
Довжина:2080мм
Шафа: Висота: 2287мм
Ширина: 1894мм
Глибина: 627 мм;
Тумба: Висота: 561 мм
Ширина: 627мм
Глибина: 408 мм;
Комод: Висота: 542мм
Ширина: 1250 мм
Глибина: 494 мм;
Дзеркало:Висота:1000мм;
Ширина : 800мм;
Глибина: 52 мм;
Колір-горіх

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 80 см |
| Ширина зеркала | 100 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 84 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 119 см |
| Длина кровати | 209 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 210 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 56 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 62 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 62 см |
| Глубина шкафа | 228 см |
| Ширина шкафа | 278 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Шкаф для одежды (распашной) | 6-ти дверный |
| Шкаф-купе | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина комода | 125 |
| Пуфик | 0 |
| Ширина комода | 490 |