

5 039 ₴
Стілець Luis SIGNAL - в одному слові поєднується витонченість, практичність і в той же час простота. Даний стілець буде доречним практично у будь-якому інтер'єрі завдяки своїй прозорості або ж чорному тону. Ви зможете прикрасити ними будинок, дачу, кафе, ресторан, або навіть бізнес-центр.
Компанія Signal використовує тільки якісні і екологічно чисті матеріали, так що Ви можете не переживати про поломки.
Модель має дуже елегантний дизайн, який сподобається всім Вашим гостям. Також стілець дуже легко мити, а завдяки своїй компактності і малій вазі зручно транспортувати і зберігати.
Характеристики Стілець Luis SIGNAL :
Матеріал: полікарбонат
Колір на вибір: чорний, прозорий.
Розміри:
Ширина стільця: 54 см
Глибина сидіння: 42 см
Висота стільця зі спинкою: 92 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 920 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 920 |