

3 481 ₴
Стілець Martin SIGNAL - відмінні стільці для весільного залу, конференц-кімнати або іншого приміщення. Компанія Signal виробляє свої меблі на заводі в Польщі починаючи з 1992 року, що є запорукою надійності. Даний стілець відмінно впишеться в інтер'єр типу "модерн" або просто в кімнату зі світлими тонами.
Модель Martin дуже міцна, так як зроблена з полікарбонату. Цей стілець можна запропонувати гостям, і його не буде соромно поставити навіть у себе вдома - дизайн моделі дуже елегантний і здивує вас своїми витонченими лініями і, в той же час, простотою.
Завдяки своїй міцності стілець прослужить не один рік. Також він легко піддається чищенню. Даний стілець - це прекрасний вибір для Вас.
Характеристики Стілець Martin SIGNAL :
Матеріал: полікарбонат
Колір на вибір: білий, прозорий.
Розміри:
Ширина стільця: 51 см
Глибина сидіння: 38 см
Висота стільця зі спинкою: 90 см
Висота ніжки: 49 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Высота стула с учетом спинки | 900 |