





99 109 ₴
Спальня Сорренто 180 з 6-ти дверною шафою гарячий шоколад Слониммебель Стильні тенденції втілені в кожному предметі спальні : ліжко заворожує неповторною формою у головах, яка гармонійно поєднується з усіма елементами гарнітура. Неперевершений зовнішній вигляд, гармонійне поєднання патини і фрезерування на фасадах роблять колекцію унікальною. Вона внесе тепло, гармонію і затишок, в будинок кожного, хто вирішить її купити.
Гарнітур вразить вас своїм вишуканим дизайном і бездоганною якістю. З такими меблями ваш будинок наповниться затишною атмосферою і багатим оздобленням. Якщо ви хочете купити спальню Сорренто - ви зробите правильний вибір. Зручні і необхідні для щоденного застосування модулі подарують вам комфорт
Спальня Сорренто 180 з 6-ти дверною шафою гарячий шоколад Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Комод
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1205мм
Ширина: 2005мм
Довжина:2167мм
Шафа: Висота: 2341мм
Ширина: 2385 мм
Глибина: 598 мм;
Тумба: Висота: 472 мм
Ширина: 534 мм
Глибина: 436 мм;
Комод: Висота: 856 мм
Ширина: 1084 мм
Глибина: 473 мм;
Дзеркало:Висота:900мм;
Ширина : 833мм;
Глибина: 33 мм;
Колір-гарячий школад

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 90 см |
| Ширина зеркала | 83 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 85 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Ширина комода | 108 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 120 см |
| Длина кровати | 216 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 47 см |
| Глубина тумбы | 43 см |
| Ширина тумбы | 53 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 234 см |
| Глубина шкафа | 59 см |
| Ширина шкафа | 238 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 3 шт |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Шкаф для одежды (распашной) | 6-ти дверный |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | МДФ ламинированный |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Пуфик | 0 |