




71 849 ₴
Спальня Щара з 4-х дверною шафою горіх Слониммебель це оптимальне рішення для тих, хто цінує комфорт. Гарнітур виготовлен з натуральних матеріалів, а універсальний набір складових елементів без праці дозволить розмістити необхідні речі, одяг і предмети інтер'єру. У меблів відсутні гострі кути, плавні переходи роблять меблі елегантною та естетичною, округлі лінії узголыв'я ліжка синхронно перегукуються з подібними закрругленіямі на інших елементах меблів.
Якщо ви хочете купити цю спальню - ви зробите правильний вибір. Зручні і необхідні для щоденного застосування ммеблі подарують вам комфорт і уют.
Спальня Щара з 4-х дверною шафою горіх Слониммебель сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Комод
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1100мм
Ширина: 1758мм
Довжина:2071мм
Шафа: Висота: 2330мм
Ширина: 1796 мм
Глибина: 624 мм;
Тумба: Висота: 505 мм
Ширина: 451 мм
Глибина: 439 мм;
Комод : Висота: 895 мм
Ширина: 1090 мм
Глибина: 473 мм;
Дзеркало:Висота:1035мм;
Ширина : 834мм;
Глибина: 22 мм;
Колір-горіх

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 83 см |
| Ширина зеркала | 103 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 89 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Ширина комода | 109 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Длина кровати | 207 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 175 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 43 см |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 233 см |
| Глубина шкафа | 62 см |
| Ширина шкафа | 179 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 3 шт |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Шкаф для одежды (распашной) | 6-ти дверный |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | МДФ ламинированный |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Пуфик | 0 |
| Шкаф для одежды (распашные двери) | 1(шт,) |