





174 370 ₴
Спальня Еліана 180 з 6-ти дверною шафою біла Слониммебель Справжня краса у всьому - саме так можна охарактеризувати цю спальню. Її вишуканий зовнішній вигляд припаде до душі цінителям класичного стилю.
За рахунок плавних ліній і різьблених елементів гарнітур поєднує в собі розкіш і елегантність класичного стилю. • Ліжко з м'якою спинкою останнім часом стає все більш затребуваним , текстильна вставка з прикрасами підкреслює вишуканий інтер'єр і даруює комфорт під час відпочинку. Розпашна шафа - функціональна і зручні, за рахунок можливості самостійно оибрати необхідне внутрішнє наповнення, тому в шафах легко розмістити не тільки білизну і одяг, але і безліч інших речей.Меблі мають фігурні ніжки і карнізи.
Спальня стане самим стильним куточком квартири, а висока якість матеріалів буде радувати господарів багато років.
Спальня Еліана 180 з 6-ти дверною шафою біла Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Стіл туалетний
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1575мм
Ширина: 2177мм
Довжина:2132мм
Шафа: Висота: 2448мм
Ширина: 2699 мм
Глибина: 678 мм;
Тумба: Висота: 632 мм
Ширина: 611 мм
Глибина: 475 мм;
Стіл туалетний: Висота: 756 мм
Ширина: 1700 мм
Глибина:501 мм;
Дзеркало:Висота:1027мм;
Ширина : 1112мм;
Глибина: 106мм;
Колір-гбілий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 102 см |
| Ширина зеркала | 111 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 157 см |
| Длина кровати | 213 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 217 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 75 см |
| Глубина столика | 50 см |
| Длина столика | 170 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 63 см |
| Глубина тумбы | 47 см |
| Ширина тумбы | 61 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 244 см |
| Глубина шкафа | 68 см |
| Ширина шкафа | 269 см |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | МДФ ламинированный |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Да |
| Шкаф для одежды (распашной) | 6-ти дверный |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Зеркало | 5 |
| Пуфик | 0 |