






154 962 ₴
Спальня Еліза 180 з 5-ти дверною шафою горіх Слониммебель Шляхетний насичений колір гоірх,прикрашенний контрастним золотим вбранням різьби виглядає респектабельно і солідно. Особливий шик спальні додають елегантна форма спинки ліжка, яка перегукується з короною шафи, з рамою дзеркала, створюючи єдину гармонійну композицію. Вишуканий квітковий малюнок прикрашає фасади, надаючи композиції оригінальності.• Класичний різьблений карниз з'єднує шафи в єдину композицію і підкреслює статусність меблів.Глянцеві фасади меблів спільно з дзеркалами відбивають світло, створюють в кімнаті атмосферу свята і візуально розширюють простір
.За рахунок вишуканого дизайну,спальня виглядає по-королівськи розкішною.
Спальня Еліза180 з 5-ти дверною шафою горіх Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 5-ти дверцятами
Стол туалетний
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1510мм
Ширина: 2040мм
Довжина:2120мм
Шафа: Висота: 2436мм
Ширина: 2464 мм
Глибина: 670 мм;
Тумба: Висота: 632 мм
Ширина: 611 мм
Глибина: 475 мм;
Стіл туалетний: Висота: 760 мм
Ширина: 1662 мм
Глибина: 475 мм;
Дзеркало:Висота:1050мм;
Ширина : 1266мм;
Глибина: 75 мм;
Колір-горіх

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 105 см |
| Ширина зеркала | 126 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 151 см |
| Длина кровати | 212 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 204 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 76 см |
| Глубина столика | 47 см |
| Длина столика | 166 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 63 см |
| Глубина тумбы | 47 см |
| Ширина тумбы | 61 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 243 см |
| Глубина шкафа | 68 см |
| Ширина шкафа | 276 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 4 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Да |
| Шкаф для одежды (распашной) | 5-ти дверный |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | МДФ ламинированный |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Пуфик | 0 |