




66 518 ₴
Спальня Конкорд -3 160 з 4-х дверною шафою кльон світлий СлониммебельГарнітур представлений в класичному стилі модерн. Корпуси меблів, виконанні в контрастном поєднанні кольорів кльон світлий та венге,фасади прикрашені оригінальними металевими ручками.Зручна і елегантна м'яке ліжко з традиційним спальним місцем 160х200 мм і правильно підібраний ортопедичний матрац в поєднанні з надійною основою подарують комфорт під час сну і відпочинку. Функціональним доповненням стануть традиційні тумби з двома ящиками повного видвіженія та вмісткиі комод з шафою-купе.
Ця спальня стане прекрасною покупкою для тих, хто віддає перевагу практичності і комфорту в інтер'єрі: сучасним рішенням.
Спальня Конкорд -3 160 з 4-х дверною шафою кльон світлий Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 4-ма дверцятами
Комод
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1054мм
Ширина: 1700мм
Довжина:2157мм
Шафа: Висота: 2180мм
Ширина: 2146 мм
Глибина: 2157 мм;
Тумба: Висота: 474 мм
Ширина: 539 мм
Глибина: 436 мм;
Комод: Висота: 895 мм
Ширина: 954 мм
Глибина: 436мм;
Дзеркало:Висота:1153мм;
Ширина : 1115мм;
Глибина: 80 мм;
Колір-кльон/венге


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 100 см |
| Ширина зеркала | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 105 см |
| Длина кровати | 215 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 170 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 181 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 47 см |
| Длина столика | 166 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 47 см |
| Глубина тумбы | 39 см |
| Ширина тумбы | 53 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 218 см |
| Глубина шкафа | 60 см |
| Ширина шкафа | 214 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 3 шт |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Шкаф-купе | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Пуфик | 0 |