


6 228 ₴
Стілець поворотний Milton II Signal продовжує лінійку меблів для обідніх зон, виконаних в стилі лофт. Даний напрямок відрізняється особливо стійкою відданістю лаконічності і витонченості без складних форм і не функціональних елементів. Прагматизм і скандинавська витримка простежуються у всіх елементах стільця, який може похвалитися завидним комфортом завдяки широкому сидінню, помірно високій спинці, м'якій оббивці і підлокітникам, які виявляються досить зручним аксесуаром під час тривалого застілля. Більш того, подібні стільці можуть бути використані і в якості самостійних елементів меблів, замість крісел. Такі індивідуальні крісла стануть відмінним рішенням і навіть підсилювачем лаконічного шарму стилю лофт, особливо з урахуванням універсального сірого кольору тканинної оббивки з прекрасним малюнком з переплетених натуральних ниток.
Характеристики Стілець Milton II SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - тканина.
Колір оббивки на вибір: сірий, беж.
Розміри:
Ширина стільця: 55 см
Глибина сидіння: 43 см
Висота стільця зі спинкою: 84 см
Висота ніжки: 50 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 500 |
| Высота стула с учетом спинки | 840 |