



3 481 ₴
Стілець MN-SC SIGNAL відрізняється вінтажним дизайном і оригінальністю виконання. Всі деталі цієї моделі - вигин ніжок, спинки, оббивка - витримані в класичному стилі, яка, втім, не втратила актуальності і зараз.
Окремо про зовнішній вигляд стільця Signal MN-SC. Каркас зроблений з дерева кольору «темний горіх». А меблі такого кольору - одні із найбільш затребуваних в меблевому виробництві. Особливість «темного горіха» його глибокий відтінок, який вносить колорит в інтер'єр будь-якого приміщення. Оббивка стільця - в подовжню смужку, і цей візерунок надає моделі неповторного стилю і витонченісті.
І звичайно ж головну роль тут відіграє надзвичайний комфорт цього стільця. М'яка оббивка присутня і на сидінні, і на спинці стільця. Для відпочинку ця модель підходить якнайкраще. До того ж форма виконання ніжок стільця стійка і зручна.
Стілець Signal MN-SC - чудово підійде і до класичних інтер'єрів, і до сучасної вітальні, залів і навіть спалень. У поєднанні з м'якими меблями ця модель додасть затишку приміщенню і створить відмінну зону для відпочинку.
Стілець Signal MN-SC - елегантність, комфорт, надійність.
Характеристики Стілець MN-SC SIGNAL :
Матеріал: дерево, оббивка - тканина.
Колір на вибір:
Розміри:
Ширина стільця: 45 см
Глибина сидіння: 42 см
Висота стільця зі спинкою: 96 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый, Черешня |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |