

2 381 ₴
Стілець Mosso Signal - красивий і зручний стілець, відповідний для будь-якого будинку. Його простота укладена в чіткості і легкості контур і ліній. Сучасний матеріал МДФ обраний для створення каркасу. Добре підібрана колірна гамма моделі - світла деревина і сніжно-білий текстиль. Цікава форма сидіння - гідна особливої уваги. Незважаючи на свою витонченість, вона зручна і досить містка.
Прості геометричні форми Signal Mosso підкреслюють його сучасність, додаючи йому універсальності у використанні в будь-якому інтер'єрі. Чіткі лінії і конструктивне використання деталей притаманне даній моделі меблів фірми Signal.
Не дивлячись на дизайнерське рішення форми спинки стільця, він зручний і ергономічний. Ви не зіпсуєте поставу, а спина не буде боліти навіть після тривалого сидіння на стільці. Облаштовуючи свою вітальню, кухню або їдальню цим гарнітуром Вам не доведеться думати про додаткові акценти або прикраси приміщення. Сама присутність модних стільців Signal Mosso вже прикрасить будь-який будинок.
Характеристики Стілець Mosso SIGNAL :
Матеріал: дерево каучукове + МДФ.
Колір: білий+дуб
Розміри:
Ширина стільця: 44 см
Глибина сидіння: 41 см
Висота стільця зі спинкою: 78 см
Висота ніжки: 42 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 780 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | МДФ |
| Спинка | МДФ |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 420 |
| Высота стула с учетом спинки | 780 |