
от 42 151 ₴
Розкладний диван Лайза це стильна і дизайнерська модель, яка нікого не залишить байдужим. Об'ємні м'які подушки, зручні сидіння, милі бантики виділяють цей диван на загальному тлі. Цей диван наповнить шиком і шармом вітальню. Крім цього, строгість його форми і чіткість ліній органічно впишуться в атмосферу кабінету, офісу або бізнес-центру.
Універсальність дивана Лайза дозволяє використовувати його і в готельно-ресторанному бізнесі. Витончені м'які лінії дивана, об'ємна спинка і підлокітники, округлі форми надають дивану естетичності.
Ця модифікація дивану Таун оснащена механізмом трансформації "седафлекс".

Розміри дивану Лайза:
Довжина: 1800/2100 мм
Глибина: 900мм
Висота: 950 мм
Стиль: Модерн
Розмір спального місця: 160 х 200 см
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Американская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 210 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Угол дивана | Нет |
| Цвет | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |